Screaming Orgasm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritika rada servera

2 posters

Go down

Kritika rada servera Empty Kritika rada servera

Post by Spartak Wed Dec 17, 2014 2:26 am

Kapiram da ovo nije taj topic, ali vi topic za srw nemate. Mada, ovo sto cu vam reci je mnogo bitnije nego to gde sam napisao i postavio, mozda je duze ali ce vam znaciti i to samo AKO IZDVOJITE PAR MINUTA VASEG VREMENA. Kao iskusni admin (vlasnik srw-a), moram da vam kazem da ne radite nista da bi reklamirali ili poboljsali server. Na srw igraju samo admini i retko kad neki igrac sa strane, to je glavno, da ne igraju admini nego igraci, dok sad imamo suprotnu situaciju i nez kome je to zanimljivo. Znaci morate da reklamirate (boost) srw, kako god znate i umete. Druga stvar, kad na srw dodje vise igraca nego obicno napravite neku akciju za VIP ili ako bas morate za admina, to privlaci igrace. Sledece sto treba da uradite je da se Vlasnici i Head admini vise aktiviraju, ja sam na odg za moj konkurs cekao dugo, a imate nekoliko vlasnika i head, pa kakav je to nerad? Nema drugog imena za to i to je jedan od razloga zasto sam prestao da igram na vasem srw (kao i vecina vrv), jer ja (igrac cs-a) se osecam (oseca) vredno i ponosno kad head ili vlasnik odg na njegove poruke. A vas nigde nema, mene licno ne moze tako nesto da kupi jer sam dosta iskusniji sa srw od vas (ovo pricam iskreno, bez zelje da uvredim nekoga) ali ostalim igracima to puno znaci, nemojte da budete u oblacima. Dao sam vam par saveta, iz najbolje namere kako bih vam pomogao u unapredjivanju vaseg srw. Ako neko mislis da nisam ili jesam upravu neka pise, da diskutujemo da vidimo na cemu ste i koje je vase misljenje. Iskren da budem ne ocekujem brz odg, jer zaista niste aktivni na forumu koliko bi trebalo. Pozz

Spartak

Posts : 6
Join date : 2014-10-20

Back to top Go down

Kritika rada servera Empty Re: Kritika rada servera

Post by Spartak Wed Dec 24, 2014 6:40 am

Kao sto sam i rekao, proslo je vise od nedelju dana, a niko ne odg ili cini bilo sta...

Spartak

Posts : 6
Join date : 2014-10-20

Back to top Go down

Kritika rada servera Empty Re: Kritika rada servera

Post by SasvimLudCovek Wed Dec 31, 2014 4:12 am

razumem ja tb ali razumi i ti mn(nas koji obilazimo forum) niko od vlasnika nije navikao da obilazi forum svi navikli na fb grupu a to što si video da ima 4-5 head admina taj rank smo skoro dobili ai forum je nov itd itd mn nije bilo 6 dana posle nove će da krenemo da uređujemo srv uzećemo u obzir i tvoje savete Very Happy
SasvimLudCovek
SasvimLudCovek

Posts : 21
Join date : 2014-09-20
Age : 26
Location : Paraćin

http://steamcommunity.com/id/sasvimlud

Back to top Go down

Kritika rada servera Empty Re: Kritika rada servera

Post by SasvimLudCovek Wed Dec 31, 2014 4:15 am

i da dodam ovo je free forum tako da nema sve opcije i bogućnosti kao neki forumi što se plaćaju
SasvimLudCovek
SasvimLudCovek

Posts : 21
Join date : 2014-09-20
Age : 26
Location : Paraćin

http://steamcommunity.com/id/sasvimlud

Back to top Go down

Kritika rada servera Empty Re: Kritika rada servera

Post by Spartak Tue Jan 06, 2015 3:57 am

Kapiram buraz, drago mi je da je neko video sta sam napisao. Mislim da ti bez lazne skromnosti najvise radis ovde, i svaka ti cast. Pozzz Very Happy

Spartak

Posts : 6
Join date : 2014-10-20

Back to top Go down

Kritika rada servera Empty Re: Kritika rada servera

Post by SasvimLudCovek Sat Jan 10, 2015 2:10 pm

hvala Very Happy
SasvimLudCovek
SasvimLudCovek

Posts : 21
Join date : 2014-09-20
Age : 26
Location : Paraćin

http://steamcommunity.com/id/sasvimlud

Back to top Go down

Kritika rada servera Empty Re: Kritika rada servera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum